997 Контрольна робота з судово - медичної експертизи

Завдання

 

У лісовому масиві поблизу селища Биківня в 400 м від автотраси було виявлено труп малолітньої дівчинки Тараскіної Іри з ознаками зґвалтування і вбивства.

В ході огляду місця події виявлено та вилучено: два недопалка, гіпсовий зліпок сліду взуття, хустинка синього кольору з плямами речовини бурого кольору, дитяча пластикова іграшка у виді ведмедика, на якій виявлені відбитки пальців рук, сліди протектора.

Оперативно-розшуковими заходами встановлено осіб, які під час допитів показали, що бачили, як 26 травня 2002 р. близько 16 год. Тараскіна Іра прийшла на автозаправочну станцію селища і сіла на мотоцикл сірого кольору, за кермом якого був чоловік, одягнутий у темно-зелену штормовку з капюшоном і коричневий шолом.

Відгукнувшись на передане по радіо і телебаченню прохання допомогти у розкритті злочину, до слідчого прийшла громадянка Молчанова Ю., яка показала, що 26 травня о 19 год. бачила громадянина Морокова, мешканця селища Биківня, який їхав на своєму мотоциклі з боку АЗС, був одягнутий в штормовку темно-зеленого кольору з капюшоном.

Судово-біологічна експертиза встановила наявність на спідниці і куртці потерпілої плям сперми, які могли походити від Морокова. На допиті з використанням зазначених доказів Мороков розповів про обставини вчинення ним зґвалтування і вбивства малолітньої дівчинки Тараскіної.

Складіть проекти постанов про призначення судових експертиз з визначенням питань, які поставлені на розв’язання експерту:

Судово – медична;

Судово-психіатрична;

Біологічну;

Трасологічна;

Дактилоскопичну тощо.

 

Сдача в 2012 году

Стоимость – 50 грн.

Для приобретения данной работы необходимо написать нам письмо на E-mail : diplomvkarmane@i.ua с указанием номера и названия работы. В ответ Вы получите письмо с возможными вариантами оплаты и доставки работы.

Или свяжитесь с нами по телефонам : 0958736922, 0635268686, 0671596048


 

Звоните нам!

(095) 873-69-22

(063) 526-86-86

Пн. - Пт. с 8.00 до 19.00

Уважаемые посетители нашего сайта!!!Laughing

Если Вы хотите найти репетитора - Вам помогут наши партнеры :  http://repetitor.org.ua/

Библиотека

Sample image В нашей библиотеке более 10 000 электронных книг самых разнообразных тематик.

Наши вакансии

Предлагаем работу трудолюбивым интеллектуалам Подробнее...

Наши цены

Наши цены Вас приятно удивят! Подробнее...

Наша компания

Немного сведений о нашей компании Подробнее...

Наши контакты

Найти нас легко! Подробнее...