3908 Контрольна робота

Завдання 1. Порівняльна економічна оцінка ефективності експлуатації літаків у заданих умовах організації авіаперевезень

 

Мета: закріпити теоретичні знання і набути практичних навичок у розрахунках порівняльної економічної ефективності капітальних вкладень і виборі найбільш ефективного їхнього варіанта, пов'язаного із упровадженням конкретних типів повітряних суден (ПС)  для  заданих умов експлуатації.

Зміст завдання: відповідно до вихідних даних і основних теоретичних відомостей розв`язати такі задачі:

1. За критерієм мінімуму зведених витрат визначити оптимальні зони використання заданих типів літаків залежно від безпосадкової дальності їхнього польоту.

Для цього необхідно :

·    визначити залежності собівартості одного тонно-кілометра від дальності польоту літаків заданих типів;

·    визначити залежність питомих капітальних вкладень по кожному типу літака  від дальності його польоту;

·    визначити залежності зведених витрат від дальності безпосадкового польоту літаків заданих типів;

·    визначити найбільш ефективні зони використання кожного типу літака за дальністю польоту;

·  побудувати на одному рисунку графіки, що відображають залежності для двох аналізованих типів літаків:

         собівартості  одного тонно-кілометра;

         зведених витрат від дальності безпосадкового польоту.

 2. Провести оцінку порівняльної економічної ефективності розглянутих типів літаків у конкретних умовах експлуатації. Для цього необхідно:

 

для заданої дальності ( ) безпосадкового польоту вибрати (за показником «питомі зведені витрати») найбільш ефективний варіант літака;

розрахувати показники порівняльної економічної ефективності капітальних вкладень «термін окупності додаткових капітальних вкладень» і «коефіцієнт економічної ефективності» за умови, що за базовий варіант береться менш ефективний для заданої дальності безпосадкового польоту літак;

розрахувати порівняльний річний економічний ефект за умови виконання заданого обсягу робіт з використанням більш ефективного літака.

Завдання 2. Економічна оцінка ефективності залучення інвестицій у збільшення парку літаків для заданих умов

 їх експлуатації

         Загальна постановка завдання 2 полягає в тому, що авіапідприємство розробляє та обґрунтовує проектне рішення щодо доцільності оренди одного із двох можливих типів літаків для організації перевезень на авіалініях із заданою  безпосадковою дальністю    протягом кожного з поточних років  t  терміну здійснення проекту (1, 2,…, t,…,T).

Мета завдання: закріпити теоретичні знання і виробити практичні навички з розрахунків економічної ефективності залучення інвестицій для здійснення авіапідприємством збільшених обсягів перевезень протягом заданого проекту.

Зміст завдання: відповідно до вихідних даних, до складу яких входять результати розрахунків, одержані після виконання  завдання 1 "Порівняльна економічна оцінка ефективності експлуатації літаків у заданих умовах  організації  авіаперевезень", і основних теоретичних відомостей вирішити такі завдання:

1. За критеріями максимуму чистого дисконтованого доходу (інтегрального економічного ефекту) та максимуму значення коефіцієнта «доходи – витрати» визначити найбільш ефективний тип літака для здійснення авіаперевезень.

Для цього необхідно:

·    визначити фінансові потоки по роках за варіантами проекту (типами літаків);

·        розрахувати показники ефективності інвестиційного проекту. 

 Завдання 3. Економічна оцінка ефективності залучення інвестицій у збільшення парку літаків для заданих умов їх експлуатації за умов ризику.

 

За основу взяти із Завдання 2 за формою Додатку 7 розрахунки значення показників «Дисконтовані поточні доходи t-го року, ДtКt , грн/рік» та «Дисконтовані поточні витрати t-го року, ВtКt , грн/рік» і скоригувати ці значення шляхом послідовного перемноження їх на відповідні значення показника «Коефіцієнт, що враховує ризик, частки одиниці

 Сдача в 2016 году

Стоимость – 180 грн.

Для приобретения данной работы необходимо написать нам письмо на E-mail : diplomvkarmane@i.ua с указанием номера и названия работы. В ответ Вы получите письмо с возможными вариантами оплаты и доставки работы.

Или свяжитесь с нами по телефонам : 0958736922, 0635268686

Звоните нам!

(095) 873-69-22

(063) 526-86-86

Пн. - Пт. с 8.00 до 19.00

Уважаемые посетители нашего сайта!!!Laughing

Если Вы хотите найти репетитора - Вам помогут наши партнеры :  http://repetitor.org.ua/

Библиотека

Sample image В нашей библиотеке более 10 000 электронных книг самых разнообразных тематик.

Наши вакансии

Предлагаем работу трудолюбивым интеллектуалам Подробнее...

Наши цены

Наши цены Вас приятно удивят! Подробнее...

Наша компания

Немного сведений о нашей компании Подробнее...

Наши контакты

Найти нас легко! Подробнее...